HAKKIMIZDA

Gemicihan bungalov pansiyon ve restaurant Dünya'nin ve Turkiye'nin engüzel koylarindan olan adrasanda yer almaktadir. Burasi denizin güzelligi kadar doğasiyla çam ormanlariyla çinar ağaçlarıyla huzuruyla tatilin gizli bir cennetidir. Adrasan Antalyanin batisinda yeşilin ve mavinin büyüsünün bozulmadigi huzurun ve doğanin başkentidir, burda sabah huzurla doğayla çam kokusuyla deniz kokusuyla kuş cıvıltısıyla uyanırsınız. 
Gemicihan Bungalov pansiyon ve restaurantımız 17odalı ve 50 yatak kapasiteli sahile sadece 50 metre uzaklıktadir. Tüm odalarimizda wc dus klima bulunmaktadir, odalarımız sade şık konforlu hijyene önem verilerek hazırlanmıstır. Odalaramızda ailenizle cocuklarınızla rahatlıkla kalabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir.
Gemicihan Bungalov pansiyon restaurantda yemek yemekte çok farklı bir ayrıcalıktır. Restaurantimiz dere üzerine kurulmus çardaklar ve kösklerden oluşmaktadir. Yemeğinizi yerken dereyi ve  denizin muhteşem görüntüsünüde  izleyebilirsiniz. Dilerseniz ördekleri ve balıklarıda besleyebilir ailenizle restaurantımızda huzurun, rahatlığın, doğanın keyfine varacak gerçek bir tatil geçireceksiniz,

Restaurantimizda balık ızgara cesitleri, sebze yemeği, çorba ve her türlu sıcak soğuk içeçek bulabilirsiniz .
Burası pansiyondan çok evinizin rahatlığını denizin ve doğanin tadını cıkarıp yılın yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz sakli bir cennettir.
İsterseniz bu saklı cenneti tekne turlarıylada gezebilirsiniz, mesela sazak koyu, sulu ada, korsan koyu gibi Turkiye'nin hatta Dunya'nin en güzel koylarında  yüzebilir doğanin tüm güzelliklerine şahit olabilirsiniz.
Gemicihan Bungalov pansiyona yakin olan Olimpos, Cirali yanartaş phaselis tahtali kekova demreyede günübirlik gezi yapabilirsiniz.

 
2016 Gemicihan Pansiyon